Docudays UA шукає активних людей, готових спробувати себе в організації єдиного в Україні кінофестивалю документального кіно про права людини. Наступний Docudays UA триватиме 9 днів – із 20 до 29 березня 2020 року включно одразу на кількох локаціях Києва.

Волонтерська робота на фестивалі – це шанс підтримати становлення та стрімкий розвиток громадянського суспільства. Тільки завдяки спільним зусиллям із вами, волонтерами, ми зможемо донести громаді важливість дотримання прав людини в Україні, цінність культурного розвитку та непорушність критичного мислення.

Це також можливість спробувати себе в організації масштабного міжнародного івенту, зав'язати знайомства з найвідомішими документалістами Європи, Америки та України, здобути практику іноземної мови в спілкуванні з іноземними учасниками фестивалю, отримати запрошення на закриті вечірки фестивалю, розвинути комунікаційні та організаційні навички, працювати в дружній та професійній команді.

Робота на Docudays UA – це гнучкий графік, який можна поєднати з навчанням або частковою зайнятістю. Окрім цього, після закінчення фестивалю кожному волонтеру та волонтерці видається сертифікат, що засвідчує участь у події. У деяких вузах волонтерська діяльність може бути зарахована як виробнича практика (детально про це дізнавайтеся в деканаті вашого факультету). Організатори забезпечують волонтерів та волонтерок обідами.

Також на всіх чекають індивідуальні співбесіди та тренінги.

АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА ВОЛОНТЕРА/-КИ

Docudays UA 2020

Українська версія • English version

Особиста інформація

(Латиницею)
Будь ласка, зазначте код своєї країни.
Будь ласка, переконайтеся, що ми зможемо зв'язатися з вами за цим номером
В анфас для вашого бейджа
Обмеження: 5 МБ, дозволені формати: jpg чи png.
(Наприклад А1, B2…)

Освіта і досвід роботи

(Необов’язкове поле)
(Необов’язкове поле)

Ваши інтереси та наявність часу

No time frames have been defined yet.

Інша інформація